Skip to content

Örülünk, Vincent?

  • Címlap
  • Legújabb posztok
  • Rólunk
  • A kommentelésről
  • Gépház?
  • Archívum
    • Jobboldali költők borzalmas versei
    • Hétköznapi történetek
    • Focitörténelem
    • Hülyeország
    • Vincent tréfái
    • Indulatposzt
    • A nap idézete
    • Gengszterkrónikák

Örülünk, Vincent?

A Vincent blog hazatér

Legújabb posztok

  • A Magyar Tudományos Akadémia közleménye 2026.04.17
  • Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj 2026.04.16
  • A Patrióta+Mandiner választási műsorának felvétele (mementoposzt) 2026.04.15
  • Ez egy alkotmányos forradalom 2026.04.15
  • Hörcher professzor lemondásra szólította fel Orbán Viktort 2026.04.14
  • Az „Energiajogász” nyílt levele és az aláírók 2026.04.14

A legolvasottabb posztok

  • Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj
  • A Patrióta+Mandiner választási műsorának felvétele (mementoposzt)
  • A Magyar Tudományos Akadémia közleménye
  • Ez egy alkotmányos forradalom
  • Hörcher professzor lemondásra szólította fel Orbán Viktort
  • Az "Energiajogász" nyílt levele és az aláírók

Bayerék megfújták a vuvuzelát

2021.05.11 by Vincent szerző

Eredeti szerző: szempontpuska

Add a pénzt és kuss! — úgy tűnik, nagyjából így képzelték az IMF-szerződés újratárgyalását, amikor Szijjártó Péter még tavaly bejelentette, hogy majd ők…

Varga Mihály ezt anno még meg is fejelte azzal, hogy „Az IMF túl optimistán látja Magyarország helyzetét„. Aztán eljött az igazság pillanata: a kormánynál Matolcsy György, és kezdődhet a chicken race.

A kimenetelét ismerjük. Blogok, hírek, cikkek és professzorok taglalták hosszasan. A kontárduó uszkve 150 milliárdos öngólja után ezúttal már kínos lett volna újra hallgatásba burkolózni a jobboldali sajtóban.

Árvíz, Trianon, árvíz, Trianon, árvíz, Trianon, erősödött a forint, árvíz… Stop! Mi van? Miért, előtte gyengült?  — szemlézte Kettes a június eleji jobber sajtót. Most meg itt állunk a második blamázzsal, és vége a VB-nek. Kéne valami jó kis rigmus. Valami, ami elejét veszi az önálló gondolkodásnak, mielőtt a hívek elbizonytalanodnának, hogy mi is az ő véleményük. Ez mindig működött. Működik már több mint egy évtizede.

És akkor rákapcsolódtak a központi agyra

Csak három-négy napot kellett várakozni arra, hogy megtudják, mi a véleményük. Lázár János adta meg az alaphangot, mire a hű pártsajtó rögtön belefújt a vuvuzelába, hogy azon kívül lehetőleg ne is hallatsszon semmi!

A kottában ez állt: Pénzügyi szabadságharc, diktátum, zsarolás no meg egy kis simorozás, komcsizás és az elmaradhatatlan tudjukkik.

Ezt beleteszed a turmixba, jól megkevered és ugyanaz a katyvasz jön ki az ötös számú tagköny tulajdonos, Torkos Matild vagy éppen a bloggerek felső testnyílásán.

A mindent elborító monoton zümmögésbe ezúttal egy érdekes hang(szer) is bekapcsolódott. A Professzorok Batthyány Köre szükségét érezte, hogy e válságos és tanácstalan órákban támogatásáról és bátorításáról biztosítsa a Kormányt, hogyaszondja hogy:

Meggyőződésünk, hogy a nemzetközi pénzügyi intézmények magatartása elfogadhatatlan, mert durván sérti a nemzeti érdekünket és szuverenitásunkat.

Történészek, neurobiológusok, gyógyszerészek, teológusok, bőrgyógyászok, meteorológusok és irodalomtörténészek megdöbbenési tagozata emeli fel a hangját kórusban az előbbiekkel.

A vuvuzelák fülsüketítő zöngésében, nem hallatszik két kérdés:

  1. Ha nem kell az IMF pénze, minek ültek le velük?
  2. Ha pedig kell, ugyan miért ne szólhatnának bele?

Az IMF nem kész költségvetést várt, de legalább valami reálisnak tűnő, végigszámolt tervet. Minthogy ilyet nem kapott, nem látja, hogyan csökkenhetne a hiány a bűvös három százalékos határig.

 vagy:

Ezért — mint azt a lisszaboni szerződés lehetővé teszi — fontolóra veszi a kilépést az Európai Unióból, ha Brüsszel semekkora mozgásteret sem biztosít a magyar szavazók elsöprő többsége által támogatott nemzeti kormánynak. ” (Lovas István, MNO)*

és akkor majd egymás között adjuk-vesszük a kumiszt, az IMF meg bekaphattya.

<

p style=”text-align: justify”>*köszönet az idézetért jotunder-nek

Share this:

  • Twitter
  • Facebook
  • Tumblr

Like this:

Like Loading...

Related

Share this:

  • Twitter
  • Facebook
  • Tumblr
<div class='sharedaddy sd-block sd-like jetpack-likes-widget-wrapper jetpack-likes-widget-unloaded' id='like-post-wrapper-192691293-16517200-69e28538b731b' data-src='https://widgets.wp.com/likes/?ver=14.1#blog_id=192691293&post_id=16517200&origin=www.orulunkvincent.hu&obj_id=192691293-16517200-69e28538b731b&n=1' data-name='like-post-frame-192691293-16517200-69e28538b731b' data-title='Like or Reblog'><h3 class="sd-title">Like this:</h3><div class='likes-widget-placeholder post-likes-widget-placeholder' style='height: 55px;'><span class='button'><span>Like</span></span> <span class="loading">Loading...</span></div><span class='sd-text-color'></span><a class='sd-link-color'></a></div>

Post navigation

Previous Post:

Csaló segélyezettek a felsőoktatásban?

Next Post:

VILÁGBAJNOKOK VAGYUNK!!!

28 Commments

  1. Zenovitz2 szerint:
    2010.07.21 17:20

    Márpedig a szabadságharccal kivívott szabad pálinkafőzésből nem engedünk! Coki az ágyaspálinkánktól, labancok!
    http://www.hirszerzo.hu/cikk.ez_csunya_lesz_nem_az_imf-fel_hanem_az_eu-val_rugta_ossze_a_port_orban_viktor.159605.html

    Hiv.: [@Zenovitz2:](#comment-7970)
    Loading...
  2. jotunder szerint:
    2010.07.21 17:36

    „We need to reach agreement not with the IMF, but with the EU, on how we reduce our deficit from 3.8 percent to a level below 3 percent as expected by the European Union.

    „We need to negotiate that with the European Union. We will do that,” Orban added. „Our budget for next year we will do with the European Union in accordance with these negotiations.”

    ….

    Nem adhatjuk fel a szuverenitasunkat, nekunk az IMF nem mondhatja meg mit csinaljunk !! Az EU megmondhatja…. :))))

    Hiv.: [@jotunder:](#comment-305320)
    Loading...
  3. Kettes szerint:
    2010.07.21 18:04

    @jotunder: A kormány és a Fidesz-sajtó többször is hazudott a tárgyalásokról. Először Matolcsy hazudta, hogy nem félbeszakadt, csak hazamentek, aztán Orbán azt, hogy az IMF-nek a bankadóval volt a baja, úgy viselkedett, mintha a bankok érdekvédelmi szervezete és különben is megszorításokat akarnak a magyar néptestre oktrojálni, aztán meg azt, hogy az IMF-et csak a hiánycél érdekli, a mód nem, most meg azt, hogy mindig is az EU-val akartak megállapodni.

    Javaslom, hogy most hívják fel az ügyvédjüket. 🙂

    Hiv.: [@Kettes:](#comment-305321)
    Loading...
  4. zsazsu4 szerint:
    2010.07.21 18:22

    @Kettes: ,,Orbán a közös sajtótájékoztatón kiemelte, hogy Magyarország világbajnok teljesítményt tud felmutatni a fiskális konszolidáció terén,,

    Hogy micsoda?!

    Hiv.: [@zsazsu4:](#comment-305322)
    Loading...
  5. Vitéz Kőbányai Világos szerint:
    2010.07.21 18:26

    @Kettes: Arra azért baromira vigyáznak, hogy nehogy valami hazaáruló ellenzéki újságíró megkérdezhesse bármelyik kormánytagot, hogy mégis mit gondolnak, mi a kaki lesz itten jövőre?
    @zsazsu4: Amikor hiány van, azt Libajnai termeli, amikor konszolidáció, azt Magyarország. Világos, nem?:)

    Egyébiránt a FIDESZ azonnali hatállyal határolódjon el az összevissza beszélő saját magától, és természetes Lovas Istvántól!

    Félre: Lassan jobban tartok a gazdasági összeomlástól, mint a diktatúrától. Ezek komolyan nem értik, hogy micsoda az az EU?

    Hiv.: [@Vitéz Kőbányai Világos:](#comment-305323)
    Loading...
  6. Kettes szerint:
    2010.07.21 18:27

    @zsazsu4: Ezt Merkel mondta. Magyarország csökkentette a legnagyobb mértékben a hiányát 2008/2009 között.

    Hiv.: [@Kettes:](#comment-305324)
    Loading...
  7. Vitéz Kőbányai Világos szerint:
    2010.07.21 18:30

    @Kettes: Az nem esik véletlen pont egybe a postban látható költségtérítési nyilatkozattal??? Fogalmam sincs persze, én egy Cavintonra szoruló átlagmagyar vagyok, ha jól emléxem.

    Hiv.: [@Vitéz Kőbányai Világos:](#comment-305325)
    Loading...
  8. zsazsu4 szerint:
    2010.07.21 18:37

    @Kettes: Jézusom! Már azt hittem ez a Másik Magyarország. :-)Bocs. Akkor Index anyánk egy marha?

    Hiv.: [@zsazsu4:](#comment-305326)
    Loading...
  9. Dr. No szerint:
    2010.07.21 19:49

    Magyarország mindig világbajnok (légzőkészülék nélkül!), csak a pálya változik alatta.

    Hiv.: [@Dr. No:](#comment-305327)
    Loading...
  10. zsazsu4 szerint:
    2010.07.21 20:21

    @Kettes: Reuters szerint ezt a Nem zet Miniszterelnöke mondta: http://www.reuters.com/article/idUSLDE66K1C620100721

    akkor most el van ismerve (by OV) a nem nemzeti mineln. Bajnai Gordon és kormánya teljesítménye?

    Hiv.: [@zsazsu4:](#comment-305328)
    Loading...
  11. jotunder szerint:
    2010.07.21 20:37

    @zsazsu4: A hiány azé aki megműveli.

    Hiv.: [@jotunder:](#comment-305329)
    Loading...
  12. Vitéz Kőbányai Világos szerint:
    2010.07.21 21:14

    @zsazsu4: A lakosság erőfeszítéseit ismerte el, nem tudtad?

    Hiv.: [@Vitéz Kőbányai Világos:](#comment-305330)
    Loading...
  13. Kettes szerint:
    2010.07.21 21:29

    @zsazsu4: Attól tartok, félreértettem valamit. Ezt tényleg Orbán mondta. Az a csávó, aki négy éven keresztül tagadta a megszorítások és a hiánycsökkentés szükségességét. Vallást alapított rá és megnyerte a választást. Kétharmaddal. Most a magáénak tulajdonítja az érdemet.

    Mekkora tróger. 🙂

    Hiv.: [@Kettes:](#comment-305331)
    Loading...
  14. dancsavita szerint:
    2010.07.21 22:13

    @Kettes: Ja, és még tegnap – Kósa ma reggel is – azzal érveltek a csicskásai minden szinten, hogy megszorítás (reform vagy nevezzük, ahogy akarjuk, a lényeg a szerkezeti rendszerek egészségesebbé tételét) nem lehet alternatívája a bankadónak.

    Ő is csak akkor hazudik, amikor minden más politikus is: ha mozog a szája 🙂

    Hiv.: [@dancsavita:](#comment-305332)
    Loading...
  15. Megdobbent szerint:
    2010.07.22 02:13

    Ennel ostobabb, semirekellobb, faszkalapabb tarulat, mint a „Professzorok Batthyány Köre” szerintem nincs meg egy a vilagon, mondom ezt ugy, hogy a brit tudosok nagy baratja volnek 😉

    „Meggyőződésünk, hogy a nemzetközi pénzügyi intézmények magatartása elfogadhatatlan, mert durván sérti a nemzeti érdekünket és szuverenitásunkat.”

    Igen bazdmeg, agyasok?
    Hogy a NEMZETKOZI, az leszarja a kis szar orszag NEMZETI erdeket?
    A kurva anyatokbol vagytok ilyen vegtelen eleslatok, basszátok meg?

    Isten az egben, ha ez a fidesz abszolut ertelemben vett agykozpontja es erkolcsi etalonja, akkor hogyhogy ezek a fideszistak egyaltalan tudnak egyenes vonalban jarni? Huh.

    Hiv.: [@Megdobbent:](#comment-305333)
    Loading...
  16. Dr. No szerint:
    2010.07.22 11:34

    @Kettes: Tévedsz. A hívek ma már úgy emlékeznek, hogy Orbán ezt már a választási kampány elején mondta.

    Hiv.: [@Dr. No:](#comment-305334)
    Loading...
  17. sajtohuba szerint:
    2011.05.23 17:01

    Jön! Jön! Új magyar sorozat a magyar televízióban!

    Harmincötmilliós lépés Magyarországon.

    nol.hu/belfold/ennyit_az_eselyegyenlosegrol__35_milliot_kap_bayer_zsolt

    Hiv.: [@sajtohuba:](#comment-305335)
    Loading...
  18. maroz szerint:
    2011.05.23 21:59

    @sajtohuba: Csurka anno valami hasonló összeget (38 millió?) kapott egy forgatókönyvre, amit amúgy nem csinált meg és nem is lett belőle semmi. Emlékszem, mert akkortájt én is kaptam egy tizest egy forgatókönyvemért, és abból film is lett, természetfilm. Ja, és tízezret, nem tízmilliót. 🙂

    Az a vicc, hogy azzal a nekibuzdulással, amivel Bayerék akarják ezt a feladatot abszolválni azzal szinte bárki meg tudná csinálni. Azt mondja a jóember, hogy egy Canon 60D-szerű géppel forgatná le, ez kábé a nagyon igénytelen amatőr szintje (mozgóképileg), tippem szerint ezrek lehetnek ebben az országban, akik ennél azért már póverebb júzerek, és ha ezt a 35 milliót feldobják, mint pályázati fődíj, akkor én szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy tucatszám érkeznének lelkes amatőröktől olyan újraforgatások, amelyek talán semmivel se lennének rosszabbak, mint a Bayeré. Sőt. És akkor működtettük egy kicsit a civileket is.

    Hiv.: [@maroz:](#comment-305336)
    Loading...
  19. sajtohuba szerint:
    2011.05.23 22:09

    @maroz: A látásmód, kamerád, a látásmód! Az teszi különlegessé és egyedivé a dolgot. Hiába van neked olyan csúcsfelszerelésed, hogy akár a Szarvasvadászt is újravehetnéd vele hibátlanul, ha nincs meg hozzá a bayerzsolti látásmód.

    De ha esetleg beérnéd holmi Rockenbauerrel, akkor íme:
    videotar.mtv.hu/Kategoriak/MTV%20MOZI/Masfelmillio%20lepes%20Magyarorszagon.aspx

    Hiv.: [@sajtohuba:](#comment-305337)
    Loading...
  20. nerángass szerint:
    2011.05.24 11:20

    nol.hu/belfold/tizenegymillios_mosolyalbum_keszul_orban_viktorrol

    Hiv.: [@nerángass:](#comment-305338)
    Loading...
  21. tollaszerge (törölt) szerint:
    2011.05.24 15:01

    @nerángass: Én a köztéri szobrokat várom.

    Hiv.: [@tollaszerge (törölt):](#comment-305339)
    Loading...
  22. Érvsebész szerint:
    2016.08.23 14:21

    Újra szólt a vuvuzela, újra beindult a „[t]örténészek, neurobiológusok, gyógyszerészek, teológusok, bőrgyógyászok, meteorológusok és irodalomtörténészek megdöbbenési tagozata”:

    os.mti.hu/hirek/119666/a_professzorok_batthyany_korenek_kozlemenye

    Hiv.: [@Érvsebész:](#comment-305340)
    Loading...
  23. esernyősEvezős szerint:
    2016.08.23 15:43

    @Érvsebész: magyarnarancs.hu/belpol/angyan-jozsef-kilepek-a-professzorok-batthyany-korebol-100561

    Hiv.: [@esernyősEvezős:](#comment-305341)
    Loading...
  24. ATCG szerint:
    2016.08.23 18:11

    @esernyősEvezős: Azért lám akad tisztességes ember azon az oldalon is.

    Hiv.: [@ATCG:](#comment-305342)
    Loading...
  25. esernyősEvezős szerint:
    2016.08.23 18:43

    @ATCG: Úgy van.

    Azt hiszem, ha arra kerülne a sor, hogy összeszámoljuk, mi mindenben értünk egyet és mi az, amiben esetleg a végletekig nem, akkor az utóbbi lista lenne hosszabb (Ángyán + én), de amikor valaki minden jobb meggyőződése ellenére eljut idáig, azt nagyon meg kell becsülni!
    (Kivéve, ha valaki szimplán a hajóról menekülő patkányok példáját követi, de kizárt, hogy Ángyán esetében erről lenne szó. Annál gerincesebb ember ő.)

    Hiv.: [@esernyősEvezős:](#comment-305343)
    Loading...
  26. ATCG szerint:
    2016.08.23 19:26

    @esernyősEvezős: Biztos, hogy kizárt, hiszen nem ez volt az első NER-ellenes cselekedete.

    Hiv.: [@ATCG:](#comment-305344)
    Loading...
  27. esernyősEvezős szerint:
    2016.08.25 13:57

    Azért vannak bátor emberek:

    „Tisztelt Áder János!

    Ön, mint az Európai Parlament Környezetvédelmi, Közegészségügyi és Élelmiszer-biztonsági Bizottságának valamikori elnöke nyilván tudja, hogy Adolf Hitler vegetáriánus volt, és mint ilyennek ökológiai lábnyoma tiszteletre méltóan kicsi volt, emellett szuper autópályákat építtetett, bizonyára ön is hasított rajtuk, a Führernek továbbá döntő szerepe volt a korabeli Európát sújtó munkanélküliség felszámolásában is. Igaza van tehát Pintér Jolánnak: „senkinek a munkássága nem fehér és fekete”.

    Bayer Zsolté például mocskos.

    Idéznék egy részletet dr. Szabó Zsolt ügyész perbeszédéből, amely 2013. május 22-én a Budapest Környéki Törvényszéken hangzott el a roma családok sérelmére elkövetett támadássorozat perében:

    „Testvérével ellentétben K. Árpád elhárította, hogy az általa elismert bűncselekmények indítékáról számot adjon, azonban a legelső nyomozati kihallgatásán nyilatkozott arról, hogy a galgagyörki magyar család elköltöztetéséről szóló, Bayer Zsolt által készített hosszú televíziós riport nagyon felháborította, többször is megnézte. K. Árpádnak e nyilatkozata megerősíti K. István állítását a galgagyörki helyszín kiválasztásáról, továbbá az indítékról is fontos információkkal szolgál. A K. testvéreket a bűncselekményekre indító ok kezdeti cselekmények alatt alapvetően a megtorlás volt, mivel a törvényes eszközöket elégtelennek tartották a rend helyreállítására. K. Istvánnak több másik kijelentése is igazolja, hogy az önjelölt rendcsinálói szerepkör betöltésére törekedtek.”

    A galgagyörki helyszínen még csak a gyerek ágyába fúródva találtak sörétet, nyolc hónappal később, a tatárszentgyörgyi merénylet után, már Cs. Róbert és négyéves fiának tüdejéből kellett kipiszkálni az ólmot a törvényszéki boncolóknak.

    Ön és a magyar kormány tevékenységét figyelve egyre többet gondolkodom azon, miről lehetett ott szó, annak idején a Bibó kollégiumban. Nehéz elhinni, hogy nem látja be: Bayer Zsolt nem újságírással foglalkozik, hanem uszítással. Az uszítás pedig hasonlóan például a kútmérgezéshez, a markecoláshoz és spionkodáshoz kifejezetten sunyi tevékenység. A sunyiságot és az aljasságot nem érdemes lovagkereszttel jutalmazni, egyszerűen azért, mert ezeknek az emberi minőségeknek nincs semmi köze a lovagiassághoz.

    Nekem nincs lovagkeresztem, kitüntettek viszont egy Érdemkereszttel. Nem Öntől kaptam. Bayer Zsolt állami kitüntetése elleni tiltakozásom jeléül mégis Önnek küldöm vissza. Dugja – hogy mást ne mondjak – a többi közé!

    Tisztelettel,
    Fliegauf Bence

    Nagy gratula, igen klassz írás!

    Hiv.: [@esernyősEvezős:](#comment-305345)
    Loading...
  28. ijontichy szerint:
    2016.08.25 19:03

    @esernyősEvezős: Szép. Viszont ennek

    mentalisdeficit.blog.hu/2016/08/25/itt_a_veg_johet_a_szabadrablas_sajat_birosagokat_akar_a_fidesz

    fényében – bár nem az az igazi „szolgálati út” – lehet, hogy ezt a rakás plecsnit az Európai Néppárt elnökének címezve, de Angela Merkel titkárságára kellett volna küldeni Áder Janó helyett. Csakhogy mindegyik szereplőnek legyen végre kellemetlen. 😉

    Hiv.: [@ijontichy:](#comment-305346)
    Loading...

Vélemény, hozzászólás?

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.

Híres utolsó szavak

  • hakohen on A Magyar Tudományos Akadémia közleménye. @Vidor Ferike: . Abszolút off: . Kiskamasz volta…
  • ijontichy on Ez egy alkotmányos forradalomAz őrszemek zavarták a csalást, a szegregátumok la…
  • hakohen on A Magyar Tudományos Akadémia közleménye. @labrys: . Hááát, van aki nem felejt. És bizony,…
  • excombo on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujjMP közvetlen elnökválasztást akar. Szóval akár Ivá…
  • ipartelep on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujjHiv.: @muaddib00: Te csak beszélsz össze-vissza, a…
  • nyulambator on A Patrióta+Mandiner választási műsorának felvétele (mementoposzt)https://www.youtube.com/watch?v=xp6MA6864kc Megint…
  • Péter 2 on A Magyar Tudományos Akadémia közleményeJótündér, látod értelmét bármit reagálni a Demokra…
  • Grrr on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@labrys: Igen, elég megdöbbentő. Talán a Z-generác…
  • nyulambator on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@muaddib00: Tőlem biztos nem. Szerintem nagyon jó…
  • muaddib00 on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@thegaben86: Szerintem pontosan tudod miért írtam.…
  • ipartelep on Ez egy alkotmányos forradalomhttps://444.hu/2026/04/17/keves-sikeres-huzasa-vol…
  • fortin2 on A Magyar Tudományos Akadémia közleményeLopás az FBről: Csak a keltezés hiányzik, a helyme…
  • KennyOMG on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@dpeter: Az ellentengernagy an angolszasz "rear ad…
  • thegaben86 on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@muaddib00: Haha, Ivanyi soha nem lesz koztarsasag…
  • bvr on Ez egy alkotmányos forradalomHiv.: @bvr: lehet hogy a kegyelmi ügynél nem volta…
  • ijontichy on Ez egy alkotmányos forradalom@nyulambator: : A Kissé megingott bizalomról... na…
  • bvr on Ez egy alkotmányos forradalomHiv.: @wolff: (1) Egyrészt a kérdés nem az hogy Bo…
  • wolff on Ez egy alkotmányos forradalom@bvr: Mondjuk Botka, a most istenített Ruff Bálint…
  • ipartelep on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujjEzt nem nekem írták, de reagálok rá. "Ha a fentiek…
  • labrys on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@halatlangazember: jól látod, rettentően hatékony…
  • labrys on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@azuccahirmondoja: Egyet tudunk-e érteni abban, ho…
  • halatlangazember on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.Nem tudom, hogy ez miért nem landolt itt még, enné…
  • dpeter on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@jotunder: @labrys: Fontos kapcsolódó kérdés: mi a…
  • labrys on A Magyar Tudományos Akadémia közleményeVery freundly közlemény. Mi mindig is csak a Tudom…
  • jotunder on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@labrys: Erica Schwartz (fekete nő) ellentengernag…
  • labrys on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@labrys:: ha valakinek hirtelen nem ugrana be: az…
  • labrys on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.Nem bírom ki, hogy mementóként be ne csatoljam a D…
  • ipartelep on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujjNa folytatva ezt az oktatási miniszter-sagát, mert…
  • Vidor Ferike on A Magyar Tudományos Akadémia közleményeÚgy néz ki, hogy az elsők között lehet; ezt MP töb…
  • annokkk on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@nyulambator: Akkor nincs hírem. Csak nem figyelte…
  • nyulambator on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@annokkk: Az pedig hogy MP érzékeli a felzúdulást,…
  • nyulambator on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@annokkk: Mondjuk az kurva érdekes lenne, ha mások…
  • annokkk on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujjhttps://24.hu/belfold/2026/04/17/magyar-peter-rubo…
  • tubarozsa on Hörcher professzor lemondásra szólította fel Orbán Viktort@Ferenc Hörcher: 2016-ban beülni a NER alkotmánybí…
  • nyulambator on A Magyar Tudományos Akadémia közleményeNem azt első héten, de nyilván sor kerül az akadém…
  • azuccahirmondoja on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@annokkk: Én alighanem Vekerdy Tamást javasolnám o…
  • annokkk on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@Podvinecz marsall: Óriási ez a pali. Tényleg nem…
  • annokkk on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@nyulambator: Az előbb linkelt HírTV-s sajtótájéko…
  • nyulambator on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@annokkk: Hát igen, ha csak azt nézem, van Magyar…
  • Podvinecz marsall on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@annokkk: rövid, de érdemes
  • halatlangazember on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@labrys: ok, játsszuk ezt végig. . Azt mondod, deo…
  • annokkk on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@ijontichy: Nem csak a pénzt viszik az egyházak. A…
  • ijontichy on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@azuccahirmondoja: : "szigorú különválasztás" na a…
  • annokkk on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@DarthVader: Ezt a pudingot eszi az ország már 16…
  • DarthVader on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujjEgyik falu (kb 3500 lakos) nagyszámu, cigány kiseb…
  • muaddib00 on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@annokkk: Miután már ott elvérzett a beszélgetés,…
  • annokkk on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@azuccahirmondoja: Senki sem tudja, milyen meggyőz…
  • K Zoltan on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@nyulambator: "Ez idáig be is jött, a rezsimnek eg…
  • annokkk on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@ijontichy: Valami Iványi kultusz van, az biztos.…
  • azuccahirmondoja on Jujj, állítólag a Ciszterci Iskolai Főhatóság igazgatója lehet az oktatási miniszter, jujj és megint jujj@labrys: Az állam és az egyház/vallás szigorú külö…

Posztrulett

Trump Maduro helyettesét preferálja az ellenzék vezetőjével szemben (wowposzt)

Trump also said that the United States is now working with Venezuelan Vice President Delcy Rodriguez after the capture of Nicolas Maduro. According to reporting from CNN, Trump said Secretary of State Marco Rubio “just had a conversation with her, and she’s essentially willing to do what we think is necessary to make Venezuela great …

Share this:

  • Twitter
  • Facebook
  • Tumblr

Like this:

Like Loading...

Címkék

abszurd alkotmány ascher_café bayer demokrácia fidesz focikvíz focitortenelem gyurcsány hangfal hétvége idezet imf jogállamiság jotunder kakasos nyalóka Kettes kiskii kormányváltás kormányzás kultúra magánnyugdíj maroz matolcsy Medvegyev mszp média orbán orbánizmus orbánviktor pártállam Pásztörperc retro sajtohuba sajtó schmitt seprűbajnok szempontpuska színház társadalom ulloiut vendégposzt választás zene zsazsu4

A Vincent-blog olvasói:

  • Judit Merényi
  • nyulambator
  • esztre
  • micike mici
  • tortt49
  • janostothmeister
  • tubarozsa
  • KennyOMG
  • sgtpotrien
  • Tiborné Tóth
  • muaddib00
  • kiazmármegint
  • annokkk
  • darnoknew
  • csunyatáp
  • rovidec398e17c6
  • excombo
  • karsairita
  • dynamicist
  • vattablz
  • wolff
  • Hector Kapitány
  • Morp65
  • szabol25
  • incze
  • hakohen
  • ijontichy
  • Tehenész
  • tamspatrik
  • Fuxos
  • simonandris2
  • thegaben86
  • tgr
  • halatlangazember
  • ra0213
  • susyk
  • tulajdonkppen
  • Czifra Zoltán
  • naki
  • aerduloensamtonight
  • kisa
  • anna007dor
  • ipartelep
  • ervsebeszet
  • j.alfred prufrock II
  • Hanyistók
  • SMFB
  • fortin2
  • gornyo
  • macskahala
  • RSS - Posts
  • RSS - Comments
Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use.
To find out more, including how to control cookies, see here: Cookie Policy
© 2026 Örülünk, Vincent? | WordPress Theme by Superbthemes
%d