Schmitt Pál a gyanúsított?
Eredeti szerző: szempontpuska
Összefirkálták a Szabadság téri emlékművet
<
p style=”text-align: center”>
Örülünk, Vincent?
A Vincent blog hazatér

Eredeti szerző: szempontpuska
Összefirkálták a Szabadság téri emlékművet
<
p style=”text-align: center”>
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ahhoz túl sok a helyesen leírt szó.
Jó, de ezt miért itt írja ? Miért nem Bukarestben ?
Megszállokkal
vissza 2x jól
Grafológiailag lehetetlen, hogy a KE lett volna.
Különben is ők megnyerték a szabadságharcot, ami a függetlenségért ment, minek követelnék?
Ez a Monty Phyton társaság volt! A Romanes nevűek a házba mennek?
http://www.youtube.com/watch?v=QYGInEXBhAg
@Kis ember: A párhuzam félelmetes. Hihetetlen 🙂
@Counter: nono… Azok valamivel azért intelligensebbek voltak! Bár az is igaz, hogy ezeknél nem nagy szenzáció a magasabb IQ…
http://www.portfolio.hu/deviza_kotveny/deviza/forint_elleni_tamadassorozatrol_beszel_a_kormany.158895.html
hát erre nem nagyon tudok semmit kinyögni. esetleg egy elhaló „aztakurva…” de csak ennyi.
nincs ebben semmi különös, ez csak nem ortodox helyesírással írták
@Malachi: Egy tipp: a Kossuth Lajos téren, a József Attila szobor melletti épületben tessék elkezdeni a nyomozást.
http://www.mkogy.hu/internet/plsql/ogy_kpv.kepv_rip?p_ckl=39&p_call_mod=%23KEPV_RIP_DATE&p_mezo=null&p_sorrend=null&p_biz=null&p_head=N&p_pcs=7
http://www.mkogy.hu/internet/plsql/ogy_kpv.kepv_rip?p_ckl=39&p_call_mod=%23KEPV_RIP_DATE&p_mezo=null&p_sorrend=null&p_biz=null&p_head=N&p_pcs=8
társtetteseknek is kellett lenniük, mert vannak helyesen írt szavak is
Uraim, nagyon remélem, hogy ez komoly.
http://www.facebook.com/event.php?eid=136381693134081