Molinótervek a következő Békemenethez
Eredeti szerző: Kettes
De csak azért, mert mi is szeretünk titeket.

Örülünk, Vincent?
A Vincent blog hazatér

Eredeti szerző: Kettes
De csak azért, mert mi is szeretünk titeket.

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
hüjék!
Udvozoljuk a fel-azsiai birkakat!
Te értünk, mi érted. Te érted? Miértünk?
:-DDDDD ez jól jött így napvégére.
Egy ideje már egész lezsibbadtam, ahogy mostanában jótündér „ont monoton bút konokon és fájón”.
A pénztár jobbra van.
KÖSZÖNTJÜK A FÉLÁZSIAI NÉPSÉGET A NEMZET FŐVÁROSÁBAN !
Tényleg meg kellene csinálni. Választások előtt. Egy ilyen célra én boldogan áldoznék 10.000 forintot.
Kettes, long time no see.
végre egy olyan poszt, amit elsőre megértettem én is. 🙂
Végy kilóra b-közepet,
s indulhat a b-kemenet!
@amergin: Én is.
Mondjuk egy autó tetejére szerelve körözni vele a városban. Ahhoz nem kell területfoglalási engedély, viszont legyen benne elakadásjelző 3szög, meg nem lejárt egészségügyi doboz, mert a rend őrei éberek ám. 🙂
Üdvözöljük a BEEEEkemenet bégetőit!
Jaj, de fel lettünk hergelődve. Egyem a szíveteket. :D:D:D:D:D
A rendőrök is segítenek kifeszíteni?
A párttal egy az utunk! A néppel? Azt ki nem … le?
Békamenet szevasz tavasz!
@amergin:@fuhur: + 10e.
nem rossz a durva, ötlettelen szöveg sem.
de szerintem a szellemes, humoros se’ kutya.
az utolsó a legjobb 😀