7végi retro – CI.
Eredeti szerző: szempontpuska
Barangolások a múltban. Képek az internet rejtett zugaiból. Merre járunk?

Tippeket a kommentekbe kérünk, megfejtés majd ugyanott…
<div class='sharedaddy sd-block sd-like jetpack-likes-widget-wrapper jetpack-likes-widget-unloaded' id='like-post-wrapper-192691293-16519898-6a2fae427cfaa' data-src='https://widgets.wp.com/likes/?ver=14.1#blog_id=192691293&post_id=16519898&origin=www.orulunkvincent.hu&obj_id=192691293-16519898-6a2fae427cfaa&n=1' data-name='like-post-frame-192691293-16519898-6a2fae427cfaa' data-title='Like or Reblog'><h3 class="sd-title">Like this:</h3><div class='likes-widget-placeholder post-likes-widget-placeholder' style='height: 55px;'><span class='button'><span>Like</span></span> <span class="loading">Loading...</span></div><span class='sd-text-color'></span><a class='sd-link-color'></a></div>
Margit-híd budai hídfő?
Igen.
Volt már! Kb 30 évvel korábbról.
orulunkvincent.blog.hu/2013/03/03/7vegi_retro_xxvi#comments
ezt még én is tudtam, pedig csak akkor láttam, amikor a nyugatiból mentem át a délibe
Margit krt. a híd felől?
Túl könnyű volt.
1909-es a fenti kép