Dereng
Eredeti szerző: maroz
-Mester, adj tanácsot, hogyan válhatnék én jó bloggerré?
-Jó posztok írásával.
-Na igen, de hogyan tehetnék szert a képességre, hogy jó posztokat írjak?
-Sok-sok rossz poszt megírásán keresztül.

<
p style=”text-align: center”>
<div class='sharedaddy sd-block sd-like jetpack-likes-widget-wrapper jetpack-likes-widget-unloaded' id='like-post-wrapper-192691293-16522366-6a2fabcb066b9' data-src='https://widgets.wp.com/likes/?ver=14.1#blog_id=192691293&post_id=16522366&origin=www.orulunkvincent.hu&obj_id=192691293-16522366-6a2fabcb066b9&n=1' data-name='like-post-frame-192691293-16522366-6a2fabcb066b9' data-title='Like or Reblog'><h3 class="sd-title">Like this:</h3><div class='likes-widget-placeholder post-likes-widget-placeholder' style='height: 55px;'><span class='button'><span>Like</span></span> <span class="loading">Loading...</span></div><span class='sd-text-color'></span><a class='sd-link-color'></a></div>
Egyetlen egy tevékenység (??), foglalkozás (??) kivételével ez minden más esetben így van.
Az egyetlen kivétel a politikusi „szakma” (beleérve a szóvivőit), ahol objektív okokból nem lehet hibázni, hiszen „mi csak a zemberek kinyílvánított akaratát teljesítjük”.
– mester, hogyan válhatok mesterré?
– nem kérsz tanácsot tőlem…
Ki írni bősz
S a kisdiáknak így felelt a Mester
„Ki írni bősz, de fuldokolni restell
s nem érzi, hogy a rímnek mi az ára
gondoljon néha Villon valagára”
Varró Dani
– Mester, adj tanácsot hogyan válhatnék én jó bloggerré?
– Úgy, hogy nem akarsz jó bloggerré válni.
– Dehát, akkor nincs értelme a blogírásnak.
– Miért? Eddig volt értelme?