Skip to content

Örülünk, Vincent?

  • Címlap
  • Legújabb posztok
  • Rólunk
  • A kommentelésről
  • Gépház?
  • Archívum
    • Jobboldali költők borzalmas versei
    • Hétköznapi történetek
    • Focitörténelem
    • Hülyeország
    • Vincent tréfái
    • Indulatposzt
    • A nap idézete
    • Gengszterkrónikák

Örülünk, Vincent?

A Vincent blog hazatér

Legújabb posztok

  • Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában? 2026.02.07
  • Az értelmiségi illúziók vége 2026.02.07
  • Orbán Anita esete a féltudású magyar elittel 2026.01.28
  • A nemzetközi matematikai kongresszus bojkottja 2026.01.28
  • A Mandiner esete Alex Prettivel 2026.01.27
  • Trump megegyezett Grönlandról? 2026.01.21

A legolvasottabb posztok

  • Az értelmiségi illúziók vége
  • Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában?
  • Viccországban bejelentenek
  • Orbán Anita esete a féltudású magyar elittel
  • Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.
  • Megmenteni bárkit avagy Tölgyessy Péter és nyolc centi

Mindent megúszni

2021.05.11 by Vincent szerző

Eredeti szerző: Kettes

Nem volt nehéz előrelátni a state capture-t, az uniós pénzek szisztematikus lenyúlását, a nepotizmust, a kirakatpereket, az élet minden területét ellepő korrupciót, a maffiaeljárásokat és a debilek áradását.

De Orbán szerdai nyilatkozatát tényleg nem lehetett előre látni.

Van itt egy kormány, amelyik törvényellenesen költségvetési pénzeket tart egy pilótajátékban a felügyeletét ellátó nemzeti bank tudtával, majd amikor bedől a szarhalom, akkor néhány nap alatt kimenti mind a minisztériumok pénzét, mind a haverokét, hiszen a pilótajáték kurva jó befektetés, csak időben ki kell tudni szállni, és vigyék el a buktát a keményen dolgozó kisbefektetők.

És akkor jön a bandavezér és lassan, tagoltan belemondja a mikrofonba, hogy igen, az én tudtommal és utasításomra követték el a brókernél és a nemzeti bankban a törvénytelenségeket, sőt a bűncselekményeket is, és jól jegyezzék meg, hogy továbbiakra is utasításokat fogok adni, ha úgy tartom jónak. Jegyezze meg jól minden ügyész, rendőr és pénzügyi felügyelő, hogy velem gyűlik meg a baja, ha okoskodni próbál. Igen, Polt Péter barátom is tudott róla. Igen, Pintér Sándor barátom és Matolcsy György barátom is tudott róla. De, nagyon is lesz neki következménye. De azt majd én eldöntöm, hogy ki viszi el a balhét. Majd keresünk valami analfabéta borsodi cigányt. Vagy nem. Mindenki időben ki lesz értesítve. Kérdés van? Ha nincs, akkor hallgassák meg a szocialista brókerbotrány-kantátát az MTVA Kifizetőhely csimpánzkórusának előadásában.

Egy ilyen fordulatot én sem tudtam volna elképzelni, de ha mégis, akkor azt vártam volna, hogy valami valahol felgyullad. Legalább az értelem szikrája a szemekben.

De nem.

Oké, haladjunk tovább. Van még valaki, akinek van valami bukható befektetése Magyarországon?

Share this:

  • Twitter
  • Facebook
  • Tumblr

Like this:

Like Loading...

Related

Share this:

  • Twitter
  • Facebook
  • Tumblr
<div class='sharedaddy sd-block sd-like jetpack-likes-widget-wrapper jetpack-likes-widget-unloaded' id='like-post-wrapper-192691293-16519150-69886e4bf0e8f' data-src='https://widgets.wp.com/likes/?ver=14.1#blog_id=192691293&post_id=16519150&origin=www.orulunkvincent.hu&obj_id=192691293-16519150-69886e4bf0e8f&n=1' data-name='like-post-frame-192691293-16519150-69886e4bf0e8f' data-title='Like or Reblog'><h3 class="sd-title">Like this:</h3><div class='likes-widget-placeholder post-likes-widget-placeholder' style='height: 55px;'><span class='button'><span>Like</span></span> <span class="loading">Loading...</span></div><span class='sd-text-color'></span><a class='sd-link-color'></a></div>

Post navigation

Previous Post:

Kisebb morális probléma a Corvinuson (töröklánczimegjegyzésposzt)

Next Post:

Ez nem Őszöd. Ez a Watergate.

96 Commments

Comment navigation

Older Comments
  1. Netuddki. szerint:
    2015.03.27 18:52

    A dolog pikantériája, hogy az orbán rezsim annál a brókernél tartotta a köz(?)pénzt amit 5 éve nem ellenőrzött a felügyelet. Tudod az az ellenőrzés amit a fijjugg a maszopra akartak kenni 5 év után izomból.
    Az a szar az egészben, hogy lassan minden összeáll, és sajnos mindig csak az derül ki, hogy a kisemberek bukják a lét, a fideszes „elit” meg trógerebb mint amit bárki el tudott róluk idáig képzelni…

    Hiv.: [@Netuddki.:](#comment-131875)
    Loading...
  2. Netuddki. szerint:
    2015.03.27 18:54

    @Mr. Waszabi: „A világ nem baszott még olyat, hogy egy kormány saját szervei saját államkötvényben kamatoztassák illegálisan az adóforintokat.”

    Hát ez az bammeg! Ezen én is fennakadtam egy pillanatra…

    Hiv.: [@Netuddki.:](#comment-131876)
    Loading...
  3. Dr. Gy. Dr. Fűegér szerint:
    2015.03.27 19:11

    @A demokrácia leszakadó függönye:

    Szerencsére van akit az ostobasága meggátol abban, hogy színről-színre láthassa, milyen szánalmas, igen, rád céloztam.

    Hiv.: [@Dr. Gy. Dr. Fűegér:](#comment-131877)
    Loading...
  4. ijontichy szerint:
    2015.03.27 19:16

    @Dr. Gy. Dr. Fűegér: De olyan jó és időszerű nick-je van 😉 A demokrácia függönye leszakadt, azt ott áll az egész bagázs egyszál f…ban. Priceless 😀

    Hiv.: [@ijontichy:](#comment-131878)
    Loading...
  5. Zero Dark Thirty szerint:
    2015.03.27 19:23

    Réparobi meg hogy játszotta a sértődöttet még röpke 13 évvel ezelőtt, amikor Kuncze – aki mint az elmúlt 20 év reprezentánsa, nem kellett az Együttbe 4 évvel ezelőtt, hajrá, magyarok – beszólt nekik a parlamentben: „Mi van, tolvajbanda, nem tetszik a válasz?” :DDD

    index.hu/belfold/parl1126/

    Hiv.: [@Zero Dark Thirty:](#comment-131879)
    Loading...
  6. Mr. Waszabi szerint:
    2015.03.27 19:27

    @nicktolvajmentesítő_kovi1970: ha van elég értelmes ember ebben az országban (2010-ben a manyup lenyúláskor nem volt, ezt tényként jegyzem meg), akkor ebbe fog belebukni a rohadék harácsoló. Mert egy dolog, hogy adókkal szipolyozta ki és tette romániával egyenlővé a magyar gazdaságot, de ez a trükk teljességgel törvénytelen, nem volt rá felhatalmazása. Az a gyanúm, hogy elvesztette a cérna végét, már nem ő írja a saját történelmét – amely a legszégyenletesebb sztori lesz az ezeréves magyar történelemben. Mármint népátbaszó kedves vezetők fejezetében. Sztem ezzel kerülünk be ismét a Guiness Rekordok Könyvébe – és nincs min csodálkozni, valóban Rottenbillert is megszégyenítő művelet volt.

    Hiv.: [@Mr. Waszabi:](#comment-131880)
    Loading...
  7. Kettes szerint:
    2015.03.27 19:27

    Gulyás Gergely. Fiatal feltörekvő fideszbűnöző. Az Országgyűlés törvényalkotásért felelős alelnöke.

    Egy nyilatkozaton belül:

    – számon kéri az ügyészséget, hogy miért nem tartóztatták le korábban Tarsolyt
    – kategorikusan közli, hogy az ügyészség független a kormánytól
    – kioszt húsz évet bűnszövetségben elkövetett bűncselekményért.

    Nekem imponál ez az eljárás. Gulyás Gergely esetében is pont ilyet fogunk majd alkalmazni, azt hiszem ez egyértelmű. Bár lehet, hogy még ennél is egyszerűbb lesz az.

    Hiv.: [@Kettes:](#comment-131881)
    Loading...
  8. imigyenszolaezekiel szerint:
    2015.03.27 19:28

    Szerintem különösebb kockázat nélkül kijelenthető, hogy Orbán sorsa megpecsételődött. Ebből nem szabadulhat ki, túlságosan nyilvánvaló a bűncselekmény, túl sok a károsult, és nem sikerült összehangolni a hazudozást. Ezt még egységes jobbermédiával is nehéz lenne kezelni, úgy meg végképp lehetetlen, hogy Simicskára Orbán már nem számíthat.
    Nem lennék meglepődve, ha heteken belül megismétlődne 2006 ősze, lángoló autókkal, utcai harcokkal. És igazából mostantól már annak drukkolok, hogy Orbánék ússzák meg lámpavas nélkül, mert kár lenne hirtelen felindulásból elbaszni azt a katartikus élményt, amikor vezetőszíjon mutogatják őket a tévében.

    Hiv.: [@imigyenszolaezekiel:](#comment-131882)
    Loading...
  9. Zero Dark Thirty szerint:
    2015.03.27 19:28

    @A demokrácia leszakadó függönye:

    Szerintem ezt te is fogod érteni: magyarnarancs.hu/hirnarancs/vegzetes-bejelentest-tett-orban-a-quaestor-ugyben-ezzel-ki-is-nyirhatja-magat-94294

    Hiv.: [@Zero Dark Thirty:](#comment-131883)
    Loading...
  10. dr. mesterséges színezék szerint:
    2015.03.27 19:28

    @nicktolvajmentesítő_kovi1970: Azért Milo Minderbinder az M & M Szindikátus élén művelt hasonló tranzakciókat (ideértve a keményen dolgozó emberek bérbombázását) – de ahhoz a groteszkhez kellett Heller zsenije.

    Hiv.: [@dr. mesterséges színezék:](#comment-131884)
    Loading...
  11. Mr. Waszabi szerint:
    2015.03.27 19:31

    @nicktolvajmentesítő_kovi1970: kíváncsi vagyok, hogy a sok idióta cöfös fejében mikor esik le a tantusz, hogy az államkötvénybe fektetett megtakarításai ellen játszott hőn szeretett vezetőjük, ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy minden államkötvénybe fektető magyart nettó megszopattak. Mert erről van szó, nem egyébről.

    Hiv.: [@Mr. Waszabi:](#comment-131885)
    Loading...
  12. Zero Dark Thirty szerint:
    2015.03.27 19:35

    @imigyenszolaezekiel:

    Ámen. De szerintem túl optimista vagy.

    Hiv.: [@Zero Dark Thirty:](#comment-131886)
    Loading...
  13. ijontichy szerint:
    2015.03.27 19:40

    @Mr. Waszabi: „legszégyenletesebb sztori lesz az ezeréves magyar történelemben” És szó szerint. Sajnos. Ugyanis kedves szülőhazám ezúttal semmilyen vis maior-szerű oszmán-orosz… stb. külső behatásra nem hivatkozhat.

    Hiv.: [@ijontichy:](#comment-131887)
    Loading...
  14. Mr. Waszabi szerint:
    2015.03.27 19:51

    @ijontichy: egy ember végre, aki felismerte például ezt az apróságot. Megmondom őszintén, hogy a többi, állambácsiből élősködni akaró szemét idiótát munkatáborba küldeném – legyen hol megtanulniuk, hogy a jövedelemért keményen meg kell dolgozni, és hogy aki nem tanul, mert nem akar, annak annyi jár, amennyit most kap. A jövedelem értékteremtésből származhat, nem állambácsi rendelkezéseiből. Különösen nem, ha állambácsit olyan emberek vezetik, akik soha életükben nem végeztek termelőmunkát. Márpedig az Orbán kormány egyetlen jelenlegi tagja nem végzett ilyet sohasem. Ez itt a fő probléma. Vicces jelenet, hogy 2002-ben Járai dilettáns MNB elnöksége alatt menekültem el az intézményből, és ma ő számít normálisnak az Orbán kormány gazdasági szakértelméhez képest. És mi sem mutatja állításom valóságtartalmának igazságát, mint hogy Járai c-vágányon van évek óta. De mondhatnám Chikán Attilát is akár, ez mindegy.

    Hiv.: [@Mr. Waszabi:](#comment-131888)
    Loading...
  15. Merlot szerint:
    2015.03.27 19:52

    @Secnir: „szar is lehet most ügyésznek lenni, olyan hamletes: gerinc vagy nem gerinc?”

    Nem csak gerinc, hanem szülői dilemma.
    Polt: – Mijafaszt csináljak most a lányom élettársával?
    Aki ráadásul a Főnök pénztárnoka.

    Hiv.: [@Merlot:](#comment-131889)
    Loading...
  16. Szűtté mamá? Szűjjé! szerint:
    2015.03.27 19:53

    @A demokrácia leszakadó függönye: Mondjad ki, amire feláll a pöcsöd, ne beszélj mellé: ÉLJEN ORBÁN VIKTOR!

    De az, hogy ezt a minden szempontból bűzlő sztorit mentegeted undorító.

    Hiv.: [@Szűtté mamá? Szűjjé!:](#comment-131890)
    Loading...
  17. Merlot szerint:
    2015.03.27 20:00

    @Kettes: Látom, neked is ökölbe szorul a kezed ennek a kis gecinek már a látványára is a TV-ben, meg ráadásul a szövege is bicskanyitogató.

    Ha nem lesz itt fordulat, ez a kis nyikhaj megpályázhatja a szintén jogász főnöke székét 2018-ban…

    Hiv.: [@Merlot:](#comment-131891)
    Loading...
  18. jotekony koc szerint:
    2015.03.27 20:09

    @Merlot: Mit csináljak, hogy benne legyek a buliban ? Bedobjam a lányom a közösbe ?

    Hiv.: [@jotekony koc:](#comment-131892)
    Loading...
  19. Merlot szerint:
    2015.03.27 20:10

    @Mr. Waszabi: A próféta beszéljen belőled! 🙂

    Hiv.: [@Merlot:](#comment-131893)
    Loading...
  20. kamerasmobil szerint:
    2015.03.27 20:28

    A karosultak egy darab nyilt levelet birtak kuldeni Poltnak. Ennel azert tobbre lenne szukseg.

    Nekem egy ismerosom erintett bar 6 milla alatti penzzel. De elmondasa szerint a megyei jogu varosbol ahol lakik kb. 5 milliard forint maganvagyon erintett. 2 hete beszeltem vele es akkor meg nem volt info a fidesz erintettsegerol. Szerintem mostanra mar voroset lat… Orbant egyebkent is utalta de most gyakorlatilag ra tud mutatni hogy ez az ember ellopott tole 10+ evnyi megtakaritast.

    Ezen felul azert az is remenyt adhat hogy a legutobbi MNYP stuntra a penztartagok jol reagaltak. A Horizontnal vagyok es ott mar most megvan a 80% befizeto.

    Szoval azert ez a nyilt level ez lehet hogy csak egy kotelezo kor volt a tovabbi lepesek elott… Meg kene nezni hogy mi megy a mar biztosan beinditott facebook groupokban.

    Hiv.: [@kamerasmobil:](#comment-131894)
    Loading...
  21. V mint... szerint:
    2015.03.27 20:29

    Nem tudom Lázár elővette-e már a bicskát, amivel március idusa után nem sokkal hátba szúrja a főnökét?

    Hiv.: [@V mint…:](#comment-131895)
    Loading...
  22. kamerasmobil szerint:
    2015.03.27 20:52

    @V mint…: Szerintem Lazarnak nincs meg a szavazoi tamogatottsaga meg a fidesz fanatikusok kozott sem ahhoz hogy akar csak magahoz ragadhassa a hatalmat. Megtartani pedig biztosan nem tudna.

    Az nem eleg ha esetleg tenyleg kepes megbuktatni Orbant bar meg ez is kerdeses lenne szerintem. Alapvetoen tole fugg o is es a meglevo parton beluli tamogatottsaga is meginogna ha hatbaszurna mert nala joval nepszerubb politikusok is vannak (persze mihez kepest).

    Hiv.: [@kamerasmobil:](#comment-131896)
    Loading...
  23. dr. mesterséges színezék szerint:
    2015.03.27 21:14

    @kamerasmobil: „A karosultak egy darab nyilt levelet birtak kuldeni Poltnak.”

    Ez kb. engedi sejtetni, hogy ebből minden lesz, csak 2006. mintájú demonstrálkodás nem.
    De nem is nagyon lehet: a civil béközepes focidrukkernek legfeljebb tetkója van, de se esze, se megtakarítása; a rendőr béközepesnek meg parancsa, és annyit azért tud, hogy mire jó a TEK, hogy egyszer volt Budapesten kutyakomédia.

    Hiv.: [@dr. mesterséges színezék:](#comment-131897)
    Loading...
  24. Érvsebész szerint:
    2015.03.27 21:15

    raerunk.blogrepublik.eu/2015/03/27/orban-viktor-a-nagy-kozpenzmento-a-nagy-lofaszt-aztat/#comments

    Hiv.: [@Érvsebész:](#comment-131898)
    Loading...
  25. dr. mesterséges színezék szerint:
    2015.03.27 21:16

    @kamerasmobil: „A Horizontnal vagyok es ott mar most megvan a 80% befizeto.”

    Valszeg elsőként kerültünk a provokátor db-be (is).

    Hiv.: [@dr. mesterséges színezék:](#comment-131899)
    Loading...
  26. dr. mesterséges színezék szerint:
    2015.03.27 21:20

    @V mint…: Lázár addig befolyásos, amíg az idol mellett áll, nélküle egy lófaszjóska. Konkrétan Pintér azt dúcol alá, és az alól rántja ki a szőnyeget, akit pillanatnyi érdekei megkívánnak. Rajta kívül csak az ezerfejű taposhatja sárba a mi lámlengénket.

    Hiv.: [@dr. mesterséges színezék:](#comment-131900)
    Loading...
  27. komplikato szerint:
    2015.03.27 21:22

    @ijontichy: Ki mondta neked, hogy a többszörösen bővült listán nincs rajta? Erről jut eszembe, Nyerges Zsolti akit szintén „nem tiltottak ki” és nincs zárolt bankszámlája sem, hétfői infó szerint lelépett külföldre. Ez igaz?

    Hiv.: [@komplikato:](#comment-131901)
    Loading...
  28. komplikato szerint:
    2015.03.27 21:24

    @jotekony koc: „Mit csináljak, hogy benne legyek a buliban ? Bedobjam a lányom a közösbe ?”
    Nem vagy te Polt Péter, hogy ilyet tegyél. 😉

    Hiv.: [@komplikato:](#comment-131902)
    Loading...
  29. kamerasmobil szerint:
    2015.03.27 21:27

    @dr. mesterseges szinezek: Azert ez egy eros lepessel messzebb van az MNYP lenyulastol. Az olyan penz volt ami sosem jart az ember kezeben es akkor meg biztosan sokan elhittek hogy ez majd meg is jelenik valami maganszamlan. Nekem volt kifejezetten intelligens ismerosom aki meg akarta magyarazni hogy jobb helyen lesz ha az allam kezeli… azota nem beszeltunk errol.

    Most viszont olyan penzek tuntek el a Quaestornal amit mindenki sajat maga keresett meg es tett felre es tervezett vele valoszinuleg meg a nyugdijkor elott. Ebbol akart venni lakast meg ilyenek. Ennek a hianya sokkal jobban faj es tok egyertelmu kirablaskent lehet csak ertelmezni az elmult napokban nyilvanossagra kerult hirek utan.

    Ezek az emberek sokkal de sokkal duhosebbek most mint eddig barki az utobbi 5 evben. Szerintem nem fognak belenyugodni… A nagy kerdes tenyleg az hogy mit tehetnek es mit mernek.

    Hiv.: [@kamerasmobil:](#comment-131903)
    Loading...
  30. kamerasmobil szerint:
    2015.03.27 21:31

    @dr. mesterseges szinezek: A masik oldal az hogy Lazar nem tud meg annyi tarsadalmi tamogatast sem gyujteni mint ami mostanra maradt a fidesznek. Ebbol meg meg lehetne probalni elcsalni valahogy 2018-at vagy egy elorehozott valasztast is akar (persze kerdes hogy elfogadna-e a tobbseg).

    De szerintem mostanra ketfele fidesz szavazo maradt: a rendithetetlen fanatikusok es az egzisztencialisan fuggok. Lazar az utobbiakat tudna csak megnyerni – eleg megnezni a tumblr-es FB poszt gyujtest hogy mennyire Viktor szemelyetol fugg a masik csapat. Es ok vannak sokkal tobben.

    Es sajnos ugy tunik hogy Orban egyszeruen nem tud olyat lepni amivel el tudna riasztani a fanatikusait. Konyorgom ezek azt gondoljak hogy az ellenzek! akarna kozpenzeket lenyulni…

    Hiv.: [@kamerasmobil:](#comment-131904)
    Loading...
  31. dr. mesterséges színezék szerint:
    2015.03.27 21:47

    @kamerasmobil: Egyik kollégám, aki érintett, a legkevésbé arra koncentrál, hogy mindez hogyan, ki által történhetett meg, inkább azt mondogatja magának, amit neki is mondogatnak pár napja: majd a többiek összedobják.
    Jelszavaink valának: reményhal és kognitív disszonancia.

    Hiv.: [@dr. mesterséges színezék:](#comment-131905)
    Loading...
  32. dr. mesterséges színezék szerint:
    2015.03.27 21:51

    @kamerasmobil: Ezért a teljes kép az, hogy a Q-t sem öt éve találták fel, ahogyan a hazai korrupciót sem, szóval aki „csak” az alapján válogat, hogy ki lop(ott) többet (a jogállam szétreszelése nem szempont), az fej vagy írás alapján is dönthet.

    Hiv.: [@dr. mesterséges színezék:](#comment-131906)
    Loading...
  33. Névtelen szerint:
    2015.03.27 22:07

    Csak nehogy államkötvényekben kezdjék el a közalkalmazottakat kifizetni .
    Meg a nyugdíjakat .

    Hiv.: [@:](#comment-131907)
    Loading...
  34. kamerasmobil szerint:
    2015.03.27 22:09

    @dr. mesterseges szinezek: Hmm. Itt az a fo kerdes akkor hogy az orszagos adatokhoz kepest milyen lehet a fidesz szavazok aranya azok kozott akiknek meg volt befetktetni valo megtakaritasa az utobbi evekben es ugyanakkor eleg naivak voltak ahhoz hogy pont egy pilotajatekot talaljanak meg.

    En mindenesetre arra tippelnek hogy itt is tobbsegben vannak azok akik eleve gyulolik Orbant. Naluk konnyen lehet az utolso csepp az hogy ami keves penzuk volt azt is elvette toluk az aktualis rendszer.

    Ahhoz pedig mar tenyleg sikhulyenek kell lenni hogy valaki egy aktualis balhe miatt 5+ evvel ezelott keresse a felelosoket. Meg ha tortenetesen valoban Gyurcsany hibaja lenne is a balhe akkor is az a jozan paraszti esz megkozelitese hogy arra akarja ragyujtani a hazat aki eppen hatalomban van…

    Hiv.: [@kamerasmobil:](#comment-131908)
    Loading...
  35. RontoPal szerint:
    2015.03.27 22:49

    @A demokrácia leszakadó függönye: Jóbarátnak semmilye sem volt, legfeljebb az USÁ-nak. Jóbarát csak az USA magyarországi szócsöve, első számú kontaktja. Az csak a lobotómián átesett kergebirkák gondolhatják, hogy Jóbarát magán akciókat hajtott végre.
    Remélem, elég érthető volt!

    Hiv.: [@RontoPal:](#comment-131909)
    Loading...
  36. Boli – Ch.T. is, meg hát! szerint:
    2015.03.27 23:13

    Az állampapír business végét látjuk?
    Tolvaj pártunk túlnyerte magát. Persze van aki fizeti ezt, meg van aki „élvezi” hozamát, a „jó befektetés” gyümölcsét.
    Közben Bayer féle agyhalott meg tapicskol és szánalmas hazugságokkal kápráztatja el birka híveit. Ebbe se bukik bele ez a tolvaj csürhe?

    Hiv.: [@Boli – Ch.T. is, meg hát!:](#comment-131910)
    Loading...
  37. rokakutya szerint:
    2015.03.28 00:07

    @kamerasmobil: ezek az emberek…nem fognak belenyugodni?!!! Nem a lófszt! Hoz a kètharmad egy Tv-t hogy meg kell menteni a brókerkárosultakat ès felemelik az alapÁfát 29-re de a gázt, a távhőt leviszik 5-re! …ès a nèp máris boldogan tapsikol 🙁 Boldogok a magyar szavazók mert övèk a stb, stb.

    Hiv.: [@rokakutya:](#comment-131911)
    Loading...
  38. incze szerint:
    2015.03.28 00:31

    @Zero Dark Thirty: az előző verzió is jó volt:
    http://www.facebook.com/peter.konok/posts/879980418724734

    bár ilye CI-R2 méretű telitalálat ritkaság. legutóbb akkor röhögtem ilyen kávékiköpőst, amikor azt olvastam, hogy rogánt újrainstallálták (annak alkalmával, hogy átcsapott keményen dolgozó kisemberezésbe).

    Hiv.: [@incze:](#comment-131912)
    Loading...
  39. rokakutya szerint:
    2015.03.28 00:47

    @rokakutya: egyszeri példa:
    – haarról döntesz, hogy pofáncsapod a primitív főnököd és másnap kiváltod a vállalkozói igazolványt vagy hazatelefonálsz az asszonynak, hogy fürdesse meg a gyereket és ne várjanak meg a vacsorával – az választás
    – ha 85-ben arról döntöttél, hogy a Hazafias Népfront Közép-dunántúli vagy budapesti jelöltjére (Szűrös vs Pozsgay) illetve 18-ban Orbán vs Vona – az szavazás 🙁

    Hiv.: [@rokakutya:](#comment-131913)
    Loading...
  40. Dinkainka szerint:
    2015.03.28 01:43

    @jotekony koc: Forte Lopsz

    Hiv.: [@Dinkainka:](#comment-131914)
    Loading...
  41. Dinkainka szerint:
    2015.03.28 01:45

    Egyébként a csimpánzokat nem kéne sértegetni, az MTVA kifejezetten sértő a csimpázokra nézve!

    Hiv.: [@Dinkainka:](#comment-131915)
    Loading...
  42. mavo szerint:
    2015.03.28 10:25

    @Mr. Waszabi:

    belebukni???

    ha orbán viktor a vasút téren élő adásban solymosieszterek vérét keveri maceszbe, akkor is csak nőni fog a népszerűsége, bájrzsóti pedig megírja, hogy a solymosieszterek kurvák.

    magyarország egy reménytelen szardarab. elnézést az optimizmusomért, de valami csak maradjon már meg.

    Hiv.: [@mavo:](#comment-131916)
    Loading...
  43. mavo szerint:
    2015.03.28 10:29

    @A demokrácia leszakadó függönye:

    szia fasszokpókurva!

    képzeld el, oroszország kitiltott pár magyar állampolgárt. nem ma, kábé két hete. a kutya sem törődik vele. miért? orbán viktor abszolút személyesen szarja le, senki sem háborog, hogy hát ezek a putyinok hogy jönnek ehhez.

    Hiv.: [@mavo:](#comment-131917)
    Loading...
  44. ijontichy szerint:
    2015.03.28 13:52

    @mavo: „reménytelen szardarab” Na! Az optimista ilyet nem mond. „Jól trágyázott föld” a helyes kifejezés 😉

    Hiv.: [@ijontichy:](#comment-131918)
    Loading...
  45. mavo szerint:
    2015.03.29 10:04

    @mavo:

    de egyébként most tényleg így van, hogy a rohatt amerikaiak hogy merészelik, az oroszoktól meg természetes?

    Hiv.: [@mavo:](#comment-131919)
    Loading...
  46. chop szerint:
    2015.03.31 18:00

    Nemzeti Brókerházat!

    Hiv.: [@chop:](#comment-131920)
    Loading...

Comment navigation

Older Comments

Vélemény, hozzászólás?

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.

Híres utolsó szavak

  • ijontichy on Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában?@vattablz: : Ennyi bullshit igazán elfér egy progr…
  • DarthVader on Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában?"A színházakat nézőszám és kulturális érték alapjá…
  • vattablz on Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában?@ipartelep: Van egy harmadik fontos dolog is. Neve…
  • vattablz on Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában?@AI szagerto: Vajon melyikünk hozzászólása öregszi…
  • annokkk on Az értelmiségi illúziók végeJól látom, hogy az értelmiségi szó azt jelenti, ho…
  • Keepdreaming on Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában?Mint SÖRÖS, kikérem magamnak a "kézműves" jelzőt!…
  • ipartelep on Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában?Egy-egy ilyen program nagy (nagyobb?) része mindig…
  • AI szagerto on Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában?@vattablz: ez a beszéd, kisujjeltartás, jólodamond…
  • nyulambator on Az értelmiségi illúziók végeDe kár lenne úgy tenni, mintha ezen múlna, Bármi.…
  • jotunder on Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában?@vattablz: ?? find "mesterséges intelligencia". en…
  • vattablz on Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában?Fidesz 2.0. És egy ember már biztosan végigolvasta…
  • nyulambator on Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában?Hát valamivel összetettebb mint az, hogy "folytatj…
  • tamspatrik on Az értelmiségi illúziók végeAz értelmiségi illúzió az értelmiségi. Amúgy meg n…
  • aerduloensamtonight on Írnak-e a kvantumszámítástechnikáról a TISZA programjában?Meglátjuk?
  • incze on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.tekintettel arra, hogy a félidei választásokra tra…
  • ijontichy on Az értelmiségi illúziók vége"Tisztesség dolgában elég szarul állok. ... Kisvár…
  • Keepdreaming on Viccországban bejelentenekOrbán Viktor 2026.02.07.: "Ukrajna az ellenségünk"…
  • Késes Szent Alia on Britnek lenniLassacskán Starmer is elmondhatja a poszt első bek…
  • ipartelep on Viccországban bejelentenekHiv.: @ijontichy: Legfeljebb is csak annyi történh…
  • vattablz on Az értelmiségi illúziók végeDe, asszem pont ilyet. Máskülönben másmilyen lenne…
  • jotunder on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@annokkk: ha folyamatosan őrjöngsz, akkor kénytele…
  • ijontichy on Viccországban bejelentenek:-D :-D :-D "Amikor 1999-ben a koszovói háború mag…
  • ijontichy on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@annokkk: : Visszalendül az... csak mikor? Arra ni…
  • annokkk on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@ipartelep: Nem lendül vissza. Szerintem annyira e…
  • ipartelep on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.Hiv.: @annokkk: Én nem tudom, hogy az amerikai dem…
  • annokkk on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@ipartelep: Végülis ez várható volt. A demokraták…
  • ipartelep on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.Láttátok az Idiocracy c filmet? Ha nem, ideje megn…
  • annokkk on Orbán Anita esete a féltudású magyar elittelhttps://24.hu/belfold/2026/02/06/orban-viktor-mezo…
  • Grrr on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.Astanát Nazabajev távozása után nyugtatásképpen át…
  • Grrr on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@ipartelep: Egy srófra jár az agyunk, nekem is esz…
  • ijontichy on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@kiazmármegint: : Ajajj... egy ideig vicces volt e…
  • ipartelep on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.Hiv.: @annokkk: Azt gondolom, hogy hosszú idő óta…
  • ipartelep on Viccországban bejelentenekhttps://hvg.hu/360/20260206_202606-nvb-nvi-valaszt…
  • annokkk on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@kiazmármegint: Én egy ötméteres Trump szoborról i…
  • nyulambator on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@muaddib00: Vagy inkább Aladeen
  • muaddib00 on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@kiazmármegint: Felesleges elaprózni, simán United…
  • kiazmármegint on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.@kiazmármegint: Miert csak a Penn Stationt? Miert…
  • kiazmármegint on Erősebbé teheti-e Donald Trump Amerikát? Talán igen. Poszt az Andreessen-perspektíváról.Azert ez még Trumptol is uj szint: https://www.nbc…
  • annokkk on Orbán Anita esete a féltudású magyar elittel@susyk: " Tóth Zoltán választási szakértő erről a…
  • susyk on Orbán Anita esete a féltudású magyar elittel@annokkk: Értsd már meg, hogy nem lakcím alapján s…
  • annokkk on Orbán Anita esete a féltudású magyar elittelValószínű, hogy azokat a levélszavazókat húzták le…
  • annokkk on Orbán Anita esete a féltudású magyar elittel@susyk: Mondhat ilyesmit, de számai nincsenek. Az…
  • susyk on Orbán Anita esete a féltudású magyar elittel@annokkk: a linkelt cikkben László Róbert elmagyar…
  • ijontichy on Viccországban bejelentenekNagy riszpekt :-) Hiába a kormányrendelet, nem szü…
  • ipartelep on Viccországban bejelentenekAzt ne felejtsük el, hogy ma Mogyoróországon egy f…
  • annokkk on Viccországban bejelentenekhttps://444.hu/2025/02/01/tomegverekedes-a-fradi-p…
  • annokkk on Viccországban bejelentenek@Grrr: Egyrészt az antifasiszták nem hatalom. Ők m…
  • Hottentottenstottertrottelmutterattentäter... usw on Mennyire „teljesít” jól az ország? (kérdésposzt)@annokkk: Új alkotmány jöhet. Gyorsabban mint eddi…
  • annokkk on Viccországban bejelentenek@Virág et.: Szegény egy politikai fogoly. A Putyin…
  • Grrr on Viccországban bejelentenekElég egyszerű: nem a tőlük nagyon különböző romákr…

Posztrulett

Felfüggesztik a legnagyobb magyar akkugyár építését

A CATL egy része kész van és nyilván el fog indulni a próbaüzem, de a tervezett beruházás második ütemét a kínaiak egyelőre felfüggesztették. A vámháború nem vicc. Amikor Nagy Márton, az erőforrás – és energiaigényes high pressure economy nagy híve váratlanul bejelentette, hogy esetleg mégis a tudásalapú gazdaság felé kellene elmozdulni, és az akkugyárötlet talán …

Share this:

  • Twitter
  • Facebook
  • Tumblr

Like this:

Like Loading...

Címkék

abszurd alkotmány ascher_café bayer demokrácia fidesz focikvíz focitortenelem gyurcsány hangfal hétvége idezet imf jogállamiság jotunder kakasos nyalóka Kettes kiskii kormányváltás kormányzás kultúra magánnyugdíj maroz matolcsy Medvegyev mszp média orbán orbánizmus orbánviktor pártállam Pásztörperc retro sajtohuba sajtó schmitt seprűbajnok szempontpuska színház társadalom ulloiut vendégposzt választás zene zsazsu4

A Vincent-blog olvasói:

  • nyulambator
  • ra0213
  • esztre
  • jelbeszed
  • ijenanyelvtan
  • ororvecztb1
  • istván orovecz
  • onehumanoid
  • Bogomil
  • princeghostly1c74fbc695
  • nyulambator
  • Tehenész
  • micike mici
  • Keepdreaming
  • aromo44
  • tamspatrik
  • szabol25
  • Radnóti Zoltán
  • kisa
  • mecsekijeti
  • Hottentottenstottertrottelmutterattentäter... usw
  • kiazmármegint
  • ervsebeszet
  • AI szagerto
  • Gaboxhrr
  • rovidec398e17c6
  • aerduloensamtonight
  • j.alfred prufrock II
  • LibaLeontin
  • vattablz
  • lgombb
  • janostothmeister
  • darnoknew
  • Tiborné Tóth
  • Virág et.
  • muaddib00
  • kalzol
  • Morp65
  • Psakreff
  • ipartelep
  • marysolotravez
  • Késes Szent Alia
  • Grrr
  • susyk
  • anna007dor
  • Hanyistók
  • simonandris2
  • janszemwordpress
  • karsairita
  • dynamicist
  • RSS - Posts
  • RSS - Comments
Privacy & Cookies: This site uses cookies. By continuing to use this website, you agree to their use.
To find out more, including how to control cookies, see here: Cookie Policy
© 2026 Örülünk, Vincent? | WordPress Theme by Superbthemes
%d