Napi grafikon
Az indoklás nélküli kirúgás tényleges okai:
<
p style=”text-align: center”>
Örülünk, Vincent?
A Vincent blog hazatér

Az indoklás nélküli kirúgás tényleges okai:
<
p style=”text-align: center”>
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Navracsics arra kérte a szakszervezeteket, ha valahol politikai indíttatású kirúgás jut tudomásukra, azt jelentsék, ők meg kivizsgálják……….
A képmutatás legalja.
@Pelso..: Nem, dehogy! Éppen hogy bevonja a szaxervezeteket a nemzeti együttműködés rendszerébe! Azok jelentik, ők kivizsgálják. Megállapítják, hogy a takarítőnőt tényleg politikai okból rúgta ki az éber főnök, aki egy elejtett megjegyzéséből ráébredt arra, hogy valójában egy szoci szimpatizáns (vagy legalábbis nem teljes szívével rajong Szeretett Vezérünkért).
A főnöknek ezért ünnepélyesen köszönetet mondanak, és nagy jutalmat adnak neki. Ha a szaxervezet az ügyet nem jelentette volna, dícséretes tette felderítetlen és honorálatlan maradt volna.
Ha már kirúgták, minek jelenteni? Az éber főnök havonta leadja a bizonyíthatóan szoci szimpatizáns kirúgottak létszámát, megkapja a vállveregetést, s kész. Minek ide a szakszervezet, azokkal csak gond van, mint anno Chicagóban. Lehet, nem értem, s képtelen vagyok együttműködni, nemzetileg.
Akiről a főnök mondja, hogy szoci szimpatizáns, arról semmi sem biztos: a főnök biztos csak fényezni akarja magát. Ezekkel a talpnyaloncokkal soh’se lehet elég óvatos az ember. De ha már a szaxervezet is mondja, akkor tudjuk, hogy tényleg az volt…
@Pásztörperc: Őszintén szólva, eddig sem állt a közmorál s erkölcs toppon, de figyeld meg, hogy az egészpályás letámadások, bebetonozódási akciók, a mániákus gyanakvás s vádaskodások, a folyamatos tematizálás, no meg a kétharmad adta képzelt ostoba felsőbbrendűség micsoda mocsokáradatot generál, a kisemberek körében is.
Figyelem…